Oleme siia kogunud kõige levinumad küsimused

1. Kuidas saab treeningutega liituda?

Meie klubi uue hooaja treeningud algavad alati septembris, kuid treeningutega on võimalik liituda kogu hooaja vältel. Kõigepealt soovitame lapsel osaleda proovitrennis ning trenni sobivuse ja meeldivuse korral palume esitada kooli sisseastumise avaldus. Avaldus on leitav kodulehel rühma tunniplaani juurest (online) või siit.

2. Kas proovitrenn on tasuta?

Esimene proovitrenn meie klubis on tasuta ning eelnev registreerimine pole vajalik. 

3. Kuidas toimub õppemaksu eest tasumine?

Iga kuu alguses saadetakse jooksva kuu arve õpilase esindaja e-mailile. Õppemaksu tasumise tähtaeg on arvel märgitud.

4. Mis peaks lapsele esimesse trenni selga ja jalga panema?

Me soovitame alati lapsele esimesse trenni selga panna retuusid ja pluus või trikoo. Jalga palume panna sokid või sussid. Lisame, et Piruetist (Pärnu mnt. 45) on võimalik osta kogu vajalik treeningriietus ja -varustus. Meil müügil oleva varustuse hinnakiri on leitav siit. Tulevikus saab ka klubi kodulehe vahenduselvajelikku varustust ja  vahendeid osta.

5. Mida peab tegema võimlemiskoolist välja astumiseks?

Klubist välja astumiseks tuleb esitada koolist välja astumise avaldus, mis on leitav siit

6. Kui pika etteteatamisega tuleb koolist lahkumise avaldus esitada?

Avaldus tuleb esitada 30 päevase etteteatamisega.

7.Kas ja millal on võimalik ka õppepuhkust võtta?

Kool pakub mugavat õppepuhkuse võtmise võimalust. Selleks peab õpilase esindaja teavitama treenerit ja VK Pirueti kontorit e-kirja teel aadressile piruett@piruett.ee . Õppepuhkust on võimalik võtta igal ajahetkel, kuid see rakendub järgmisest õppekuust. Õppepuhkuse ajal ei tule õpilase esindajale õppemaksu arveid, kuid on oluline, et klubi ees ei ole võlgnevusi. Õppepuhkust on võimalik võtta minimaalselt kaheks kuuks.

8. Kas õppemaksu arveid saab tagantjärgi tühistada?

Õppemaksu arveid ei saa tagantjärgi tühistada.

 

9. Minu laps viibis eemal õppetööst, kuidas toimub sel juhul õppemaksu tasumine?

Koolitööst eemal olemise korral on õppemaksu eest tasumisel erisused valikrühmadel ja nn.tantsulistel (harrastusrühmadel).

Valikrühmadel ei  tehta üldjuhul ka puudumise korral õppemaksu soodustust. Eriolukorras teeb soodustuse andmise otsuse Kooli juhtkond.

Harrastusvõimlemise rühmadel on võimalik saada õppemaksu soodustust, kui haigusest on teatatud  Kooli või raamatupidajat haigestumise päeval. Soodustust saab, kui on puudutud enam kui kaks nädalat ühe kalendrikuu jooksul.