Lasnamäe

Üleval on 2018-2019 hooaja tunniplaan

 

Mudilaste rühm Lepatriinud - 2012-2013 sünniaastaga tüdrukud

Treener Diana Zozulja (tel. 52 64 710; e-mail: diana.zozulja@gmail.com)

Kuutasu 50 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev teisipäev neljapäev
kell 17.00-18.30 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16) kell 17.00-18.00 (Lasnamäe Vene Gümnaasium - J. Koorti tn 23) kell 17.00-18.00 (Lasnamäe Vene Gümnaasium - J. Koorti tn 23)
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A- grupi mini noorem valikrühm Camelia - 2011 sünniaastaga tüdrukud.

Treener Jevgenia Melnikova (tel. 539 28 145; e-mail: zez22@inbox.ru)

Kuutasu 60 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev kolmapäev reede pühapäev
kell 18.00-20.00  (Lasnamäe Põhikool - Ümera tn 46) kell 18.00-20.00  (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16) kell 18.00-20.00  (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16) kell 16.00-17.30 ballett (Piruett - Pärnu mnt 45)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B-grupi mini noorem valikrühm Iiris - 2010-2012 sünniaastaga tüdrukud.

Treener Diana Zozulja (tel. 52 64 710; e-mail: diana.zozulja@gmail.com)

Kuutasu 55 €

REGISTREERUMINE SIIN!

kolmapäev neljapäev reede pühapäev
kell 17.30-19.30 (Läänemere Gümnaasium - Vormsi tn 3) kell 18.30-20.00 (Läänemere Gümnaasium - Vormsi tn 3) kell 17.00-19.00 (Läänemere Gümnaasium - Vormsi tn 3) kell 16.00-17.30 (Tatari saal - Tatari tn 58)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B-grupi miniklassi vanem valikrühm Koolibri - 2007-2009 sünniaastaga tüdrukud.

Treener Diana Zozulja (tel. 52 64 710; e-mail: diana.zozulja@gmail.com)

Kuutasu 65 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev kolmapäev reede pühapäev
kell 18.30-20.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16) kell 17.30-19.30 (Läänemere Gümnaasium - Vormsi tn 3) kell 17.00-19.00 (Läänemere Gümnaasium - Vormsi tn 3) kell 17.30-19.30 (Tatari saal - Tatari tn 58)
 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B-grupi noorteklassi valikrühm Tuhkatriinud - 2004- 2007 sünniaastaga tüdrukud.

Treener Jevgenia Melnikova (tel. 539 28 145; e-mail: zez22@inbox.ru)

Kuutasu 70 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev teisipäev reede pühapäev
kell 16.00-18.00 (Lasnamäe Põhikool - Ümera tn 46) kell 18.00-20.00 (Läänemere Gümnaasium - Vormsi tn 3) kell 16.30-18.30 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16) kell 17.30-19.00 ballett (Piruett - Pärnu mnt 45)
 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iluvõimlemine - 2007-2013 sünniaastaga

Treener Irina Stasenko (tel.58059633; e-mail: paekaaresi@mail.ru)

Trennid toimuvad Läänemere Gümnaasiumis  (Vormsi tn 3)

Kuutasu 75 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev teisipäev neljapäev reede
kell 16.30-19.00 kell 16.30-19.00 kell 16.30-19.00 kell 16.30-19.00

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

B-grupi iluvõimlemise rühm Pihlakas ja tantsuline võimlemine - 2011-2006 sünniaastaga tüdrukud

Treener Irina Stasenko (tel.58059633; e-mail: paekaaresi@mail.ru)

Trennid toimuvad Läänemere Gümnaasiumis  (Vormsi tn 3)

Kuutasu 55 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev kolmapäev neljapäev
kell 16.30-18.00 kell 16.30-18.00 kell 16.30-17.30 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mudilaste rühm Maikelluke - 2012-2014 sünniaastaga tüdrukud

Treener Irina Stasenko (tel.58059633; e-mail: paekaaresi@mail.ru)

Trennid toimuvad Läänemere Gümnaasiumis  (Vormsi tn 3)

Kuutasu 45 €

REGISTREERUMINE SIIN!

esmaspäev kolmapäev
kell 18.00-19.00 kell 18.0-19.00