Bulgaaria Sofia 22.- 28.06.2021 Piruett Senior Team

22.-28.06.2021 osales Piruett Senior Team Bulgaarias  Sofia linnas kolmel võistlusel:

???? 1st IFAGG Championship (saavutati 9.koht)
????13th Academic AGG cup (saavutati 3.koht ????)
???? IFAGG World Cup and Challenge cup (saavutati 8.koht)
Treeneritena olid kaasas Ireen Tarm ja Tatjana Joosep!

 

Oma reisimuljed on tüdrukud kirja pannud nii:

22. juuni (Bulgaariasse sõit)

Lennujaama jõudes olime kõik väga elevil, sest viimasest välisreisist oli möödas juba 2 aastat. Saime kätte lennupiletid ning läbisime turvakontrolli. Lennujaamas ootasime tund aega enne, kui meid lennuki peale lasti. Esimene lend kestis veidi üle kahe tunni. Frankfurti lennujaama jõudes pidime kiiresti jooksma teise terminali, sest järgmise lennuni oli aega vaid 50 minutit. Sofiasse jõudsime hilisõhtul ja hotelli saabudes heitsime kohe magama.

 

23. juuni

Magasime end korralikult välja eelmise päeva lendudest. Peale hommikusöögi söömist kõndisime hotellist saalini ning käisime ka kaubanduskeskuses. Peale jalutuskäiku puhkasime veidi hotellis. Õhtul tegime hotellis iseseisvalt trenni ning harjutasime koos läbi mõned raskemad tasakaalud ja kehatööseeriad, et olla valmis esimeseks võistluspäevaks.

 

24. juuni (Academic Cupi 1. päev)

Peale ärkamist hakkasime kohe võistlusteks valmistuma: tegime meigi, krunnid ning pakkisime kotid. Tutvusime võistlusareeniga, sõime kõhud täis ning elasime kaasa Miressale. Kuulasime kava muusikat, tegime soojendust, harjutasime veel viimast korda läbi kava elemendid ja olimegi valmis platsile astuma. Esimesel päeval oli närv suur ja me ei tundnud end platsil eriti kindlalt. Õhtul analüüsisime katset ning läksime varakult magama, et end välja puhata järgmiseks pikaks võistluspäevaks.

 

25. juuni (Academic Cup 2. päev, IFAGG Championship’i/Challenge Cup’i kohtunike katse ja Marii sünnipäev)

Hommik algas sünnipäevalapse Marii õnnitlemisega ja maitsva koogi söömisega. Tegime vajalikud ettevalmistused ning sõitsime uuesti areenile. Tundsime end platsil kindlamalt ning parandasime eelmise päeva sooritust ja punktisummat. Toimus autasustamine ning lõpptulemuseks saavutasime tubli 3. koha. Pärast kahetunnist pausi oli aeg end ette valmistada kohtunike katseks. Peale sooritust sõitsime tagasi hotelli, analüüsisime katseid ning arutasime, mida saame järgnevatel võistluspäevadel paremini teha.

 

26. juuni (MK-etappi esimene päev)

Hommikul alustasime kohe ettevalmistustega, tellisime taksod ning läksime saali. Sõime areenil kõhu täis, elasime kaasa Eesti juunioriklassi võistkondadele ning läksime soojendust tegema. Astusime platsile kuuendana. Tundsime end kindlamalt kui eelmistel päevadel, kuid vigu siiski oli. Õhtul läksime kaubanduskeskusesse sööma ja hotelli jõudes vaatasime koos katset.

 

27. juuni (MK-etappi finaal)

Ärkasime varakult ning pidime juba enne hommikusööki end valmis panema. Neljandal päeval tundsime end platsil kõige kindlamalt. Peale katse sooritamist tundsime suurt pingelangust ja väsimust. Enne autasustamist jõudsime veidi suhelda ja muljeid jagada ka teiste Eesti tiimidega. Tegime kõik koos ühise Eesti rühmade pildi ning viimane võistluspäev oligi lõppenud. Peale paaritunnist puhkust hotellis suundusime edasi Sofia kesklinna. Tundsime ära kohad, kus kaks aastat tagasi käinud olime. Hotelli tagasi jõudes rääkisime veel viimast korda treeneritega nelja võistluspäeva tulemustest ja nautisime koos viimast õhtut hotellis.

 

28. juuni (koju sõit)

Hommikut alustasime pakkimisega, käisime söömas ja tegime kaubanduskeskused veel viimased ostlemised. Seejärel oli vaja teha hotellist check out ning meid sõidutati Sofia lennujaama. Sealt lendasime edasi Frankfurti, kus pidime paar tundi ootama järgmist lendu. Eestisse jõudes võtsid meid soojalt vastu meie vanemad.

 

Võtsime Bulgaaria reisist viimast ning oleme saadud kogemuse eest väga tänulikud. Tahame tänada meie treenereid Ireeni ja Tanjat, kes meid kogu reisi vältel toetasid ning kõiki, kes meile kodust ja kohapealt kaasa elasid.

 

        

By. Piruett Senior Team