Lasnamäe

Võimlemisklubi Piruett pakub võimlemise ja aktobaatika treeninguid mitmetes filiaalides:

Kesklinnas, Lasnamäel, Haaberstis, Pääskülas, Püünsis, Jüris, Sakus ja erinevates lasteaedades

 

Uusi õpilasi võtame vastu terve hooaja jooksul ning oodatud on igas vanuses võimlemis- ja aktobaatika huvilised, olenemata varasemat kogemusest!

Soovitame tunniplaanist sobiv treeningrühm välja valida, sõber kaasa haarata ning tulla TASUTA proovitrenni!

 

Ära unusta jälgimast meid ka FACEBOOKIS ja INSTAGRAMIS!

 

Näeme trennis!

 

Järgnevad treeningud toimuvad Lasnamäel.

Rühm Maikelluke 5.-8.a

Rühm Maikelluke 5.-8.a

Treener: Irina Stasenko (tel: 58 059 633; paekaaresi@mail.ru)

TUNNIPLAAN

kell 18.00-19.00 (Lasnamäe Põhikool - Ümera tn 46)

kell 18.30-19.30 (Linnamäe Vene Lütseum - Läänemere tee 31)

Tavahind: Kuutasu: 45.00 €
Registreeru
Rühm Florentes 7.-11.a

Rühm Florentes 7.-11.a

Treener: Irina Stasenko (tel: 58 059 633; paekaaresi@mail.ru)

TUNNIPLAAN

kell 16.00-18.00 (Lasnamäe Põhikool - Ümera tn 46)

kell 16.00-18.00 (Lasnamäe Põhikool - Ümera tn 46)

kell 17.00-18.30 (Linnamäe Vene Lütseum - Läänemere tee 31)

Tavahind: Kuutasu: 75.00 €
Registreeru
Rühm Pandora - 2014-2016 sünniaastaga tüdrukud

Rühm Pandora - 2014-2016 sünniaastaga tüdrukud

Treener: Jevgenia Melnikova (tel. 539 28 145; e-mail: zez22@inbox.ru)

TUNNIPLAAN

kell 17.00-18.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

R kell 18.00-19.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

 

Tavahind: Kuutasu: 45.00 €
Registreeru
A- grupi miniklassi valikrühm Camelia

A- grupi miniklassi valikrühm Camelia

Treener: Jevgenia Melnikova (tel. 539 28 145; e-mail: zez22@inbox.ru)

TUNNIPLAAN

T kell 17.00-19.30 (Mahtra Põhikool - Mahtra 60)

kell 18.00-20.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

R kell 16.30-18.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

P kell 15.00-17.30 (Piruett - Tatari 58)

Tavahind: Kuutasu: 80.00 €
Registreeru
Rühm Lepatriinud - 2012-2013 sünniaastaga tüdrukud

Rühm Lepatriinud - 2012-2013 sünniaastaga tüdrukud

Treener: Diana Zozulja (tel. 52 64 710; e-mail: diana.zozulja@gmail.com)

TUNNIPLAAN

kell 17.00-18.30 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

kell 17.30-19.00 (Linnamäe Vene Lütseum - Läänemere tee 31)

kell 17.30-19.00 (Linnamäe Vene Lütseum - Läänemere tee 31)mere tee 31)

Tavahind: Kuutasu: 60.00 €
Registreeru
Miniklassi rühm Iiris - 2010-2011 sünniaastaga tüdrukud

Miniklassi rühm Iiris - 2010-2011 sünniaastaga tüdrukud

Treener: Diana Zozulja (tel. 52 64 710; e-mail: diana.zozulja@gmail.com)

TUNNIPLAAN

kell 18.30-20.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

kell 17.30-19.30 (Linnamäe Vene Lütseum - Läänemere tee 31)

kell 17.30-20.00 (Mahtra Põhikool - Mahtra 60)

kell 17.30-19.30 (Piruett - Tatari 58)

* NB! Alates 1. jaanuarist 2020 tõuseb rühmal kuutasu 5 €.

 

Tavahind: Kuutasu: 70.00 €
Registreeru
Lasteklassi rühm Koolibri - 2008-2009 sünniaastaga tüdrukud

Lasteklassi rühm Koolibri - 2008-2009 sünniaastaga tüdrukud

Treener: Diana Zozulja (52 64 710; diana.zozulja@gmail.com)

TUNNIPLAAN

kell 18.30-20.00 (Laagna Gümnaasium - Vikerlase tn 16)

kell 17.30-19.30 (Linnamäe Vene Lütseum - Läänemere tee 31)

kell 17.30-20.00 (Mahtra Põhikool - Mahtra 60)

kell 17.30-19.30 (Piruett - Tatari 58)

* NB! Alates 1. jaanuarist 2020 tõuseb rühmal kuutasu 5 €.

 

Tavahind: Kuutasu: 70.00 €
Registreeru