Oleme siia kogunud kõige levinumad küsimused

1. Kuidas saab treeningutega liituda?

Meie klubi uue hooaja treeningud algavad alati septembris, kuid treeningutega on võimalik liituda kogu hooaja vältel. Kõigepealt soovitame lapsel osaleda proovitrennis ning trenni sobivuse ja meeldivuse korral palume esitada kooli sisseastumise avaldus. Avaldus on leitav kodulehel rühma tunniplaani juurest (online reg.ankeet) või siit.

2. Kas proovitrenn on tasuta?

Esimene proovitrenn meie klubis on tasuta ning eelnev registreerimine pole vajalik. 

3. Kuidas toimub õppemaksu eest tasumine?

Iga kuu alguses saadetakse jooksva kuu arve õpilase esindaja e-mailile. Õppemaksu tasumise tähtaeg on arvel märgitud.

4. Mis peaks lapsele esimesse trenni selga ja jalga panema?

Me soovitame alati lapsele esimesse trenni selga panna retuusid ja pluus või trikoo. Jalga palume panna sokid või sussid. Lisame, et Piruetist (Tatari 58) on võimalik osta kogu vajalik treeningriietus ja -varustus. Meil müügil oleva varustuse hinnakiri on leitav siit. Ülevaate klubis pakutavatest treeningriietusest ja -vahenditest leiate siit.

5. Mida peab tegema võimlemiskoolist välja astumiseks?

Piruetist välja astumiseks tuleb esitada koolist välja astumise avaldus, mis on leitav siit

6. Kui pika etteteatamisega tuleb koolist lahkumise avaldus esitada?

Avaldus tuleb esitada 30 päevase etteteatamisega. Juhime tähelepanu, et sõltuvalt avalduse esitamise kuupäevast, tuleb siiski tasuda õppemaks. Nt. kui esitate avalduse kuni 5. kuupäevani, arvatakse Õpilane koolist välja järgmise kuu 5. kuupäeval ja õppemaksu kohustust järgmise kuu eest ei teki, küll aga tuleb tasuda Õppemaksu jooksva kuu eest.

Nt. kui esitate avalduse 15. septembril, arvatakse Õpilane koolist välja 15. oktoobri seisuga ning Õpilase eest tuleb tasuda oktoobrikuu kohamaks ja 50 % Õppemaksu.

Nt. kui esitate avalduse 25. septembril, arvatakse Õpilane koolist välja 25. oktoobri seisuga ning tasuda tuleb terve oktoobrikuu õppemaks.

7.Kas ja millal on võimalik ka õppepuhkust võtta?

Kool pakub mugavat õppepuhkuse võtmise võimalust, mida Õpilasel on õigus taotleda. Õppepuhkuseks on minimaalselt 3 kuud ja maksimaalselt 6 kuud jooksva õppeaasta jooksul. Õppepuhkuse saamiseks tuleb esitada vastav taotlus (avaldus leitav siin) Kooli juhtkonnale vähemalt 30 päeva enne õppepuhkuse perioodi. Taotlus esitada piruett@piruett.ee. Otsuse õppepuhkuse andmise/mitteandmise kohta teeb Kooli direktor. Õppepuhkust on võimalik võtta igal ajahetkel, kuid see rakendub järgmisest õppekuust. Õppepuhkuse ajal ei tule õpilase esindajale õppemaksu arveid, kuid on oluline, et klubi ees ei ole võlgnevusi. 

8. Kas õppemaksu arveid saab tagantjärgi tühistada?

Õppemaksu arveid ei saa tagantjärgi tühistada.

9. Minu laps viibis eemal õppetööst, kuidas toimub sel juhul õppemaksu tasumine?

Koolitööst eemal olemise korral on õppemaksu eest tasumisel erisused valikrühmadel ja nn.tantsulistel (harrastusrühmadel).

Valikrühmadel ei  tehta üldjuhul ka puudumise korral õppemaksu soodustust. Eriolukorras teeb soodustuse andmise otsuse Kooli juhtkond.

Harrastusvõimlemise rühmadel on võimalik saada õppemaksu soodustust, kui haigusest on teatatud  Kooli või raamatupidajat haigestumise päeval. Soodustust saab, kui on puudutud enam kui kaks nädalat ühe kalendrikuu jooksul.

Täpsem info kooli Õppemaksu tasumise korras siin.