TANTSULINE HARRASTUSVÕIMLEMINE

mudilaste võimlemine - üldarendav, väga mänguline võimlemiselementidega muusika saatel toimuv tegevus; kasutatakse erinevaid väikelastele sobivaid vahendeid, õpitakse lihtsaid harjutusi akrobaatika algõppeks, tehakse vanusele sobivaid koordinatsiooni- ja rütmiharjutusi; soovituslik vanus 3 - 4 aastat. Piruetis tegutsevad mudilaste rühmad Kesklinnas, Lasnamäel, Haaberstis, Sakus ning lasteaedades.
 
hommikused rühmad - mõeldud lastele, keda vanemad soovivad treeningule tuua enne lasteaeda minekut või lastele, kes õpivad algklassides õhtupoolses või päevases vahetuses. Töö sisu on mudilaste võimlemise ja tantsulise võimlemise põhimõtete ühendamine vastavalt laste vanusele. Pirueti kesklinna saalis tegutseb  hommikune  vanusele 6 - 9 aastat. Kolmas treeningkord toimub nädalavahetusel, täpsem info tunniplaanis.
 
tantsuline võimlemine - parim põhi heale rühile, rütmitundele, keha valitsemisele, koordinatsioonile. Läbi mõõduka koormuse, vanusele sobivate jõu- ja venitusharjutuste ning kõikvõimalike võimlemisvahendite kasutamise arendatakse kõike kasulikku, mida tütarlapse kehaline areng vajab. Muusika kasutamine lisab treeningutele emotsionaalsust ja ühtlasi käivitab tüdrukute loomuliku graatsia ja väljenduslikkuse. Piruetis tegutseb väga palju tantsulisi rühmi nii Kesklinnas kui filiaalides. Ootame tüdrukuid võimlemistrennidesse!
 
Rühmade 2023-2024 õppeaasta tunniplaani leiate "TUNNIPLAANID" alt! 
 
TOREDAID TRENNE!