MEIE RÜHMAD SOOMES HELSINGIS VÕISTLUSTEL IFAGG WCH

MEIE RÜHMAD SOOMES HELSINGIS VÕISTLUSTEL IFAGG WCH
22.11.2021

17.-21.11.2021 osales suur hulk meie klubi rühmvõimlemise osakonna rühmi Soomes Helisingis rahvusvahelistel võistlustel.

Rühm: Piruett Senior Team (treenerid Ireen Tarm, Tatjana Joosep, balleti õp. Valeria Tšernomorova)

Võistlus: IFAGG WCH 2021

Koht: Eelvõistlusel punkti summa 16.000, finaalis 16,150 kokkuvõtteks 32,150 ja  11 koht (osalejaid 29 rühma, 13 riiki, EST, RUS; BUL, CZH, FRA, DEN, CAN, FIN, ITA, KAZ, AUS, ESP, UKR)

Kava muusika: autor Ezio Bosso, Rain in your black eyes

Kava autor: Valeria Tšernomorova Ireen Tarm

Treeneri kommentaar: Rühm saavutas püstitatud eesmärgi, milleks oli finaali pääsemine. Palju õnne kõigile tüdrukutele, tänusõnad lastevanematele ja toetajatele.

Rühma liikmed: Maria Indus, Karina Kull, Mia Maria Kullamaa, Margaret Lepp, Kerttu Oksaar, Klarita-Odette Sirman, Marii Anett Soots, Jelizaveta Tšerepanova, Annabel Valts   

 

Rühm: Piruett Junior Team (treenerid Ireen Tarm, Tatjana Joosep, balleti õp. Valeria Tšernomorova)

Võistlus: IFAGG Junior WCH

Koht: Eelvõistlusel 16,200 punkti, 11 koht ( osalejaid 22 rühma, 10 riiki, EST, RUS; BUL, CZH, DEN, FIN, ITA, KAZ, LUX, ESP)

Riikide arvestuses koht: MM juunioride võistkondlik pronks.

Võistkondlikus arvestuses peab võistlusel osalema riigist 3 võistkonda.

Medali saavutamisse panustasid VK Piruett Junior Team, VK Janika Violett, ning VK Rütmika Siidisabad.

Kava muusika: autor Sergei Rahmaninov, Rapsoodia Paganini teemadel, kava muusika treeneri valikul, mitmekülgne ja kaasahaarav muusika, mis väga sobib rühma temperamendiga.

Kava autor: Elina Gorelašvili

Treeneri kommentaar: Grupp on väga tubli, võtsid ennast kokku, paar nädalat enne võistluseid oli väga kriitiline aeg, aga siiski said kõik terveks, et MM-il osaleda.

See medal on kaua oodatud, auga välja teenitud, suurepärane kingitus viimase kahe hooaja keerulisele zoomi ja karantiiniaegsele treeningperioodile.

Atmosfäär võistlusareenil oli väga ülev ja suurvõistlusele kohane, emotsionaalselt võimas, tüdrukutele  hea energiasüst, uute eesmärkide nimel töötamiseks olemas. Tänan kõiki lapsevanemaid toetuse ja kaasaelamise eest!

Rühma liikmed: Mia Marleen Kaart, Mia-Helena Madisson, Iris Naan, Rebeka Ojaveski, Pärli Karmela Parras, Adriana Raud,Mari Rumm, Käti Saar, Laura Sooman

 

 

Rühm: Rubiin (treener Nele Loo)

Võistlus: IFAGG Trophy 2021, Short program, juunioride klass

Koht: 5, osales 7 võistkonda viiest riigist (FIN, EST, ITA,GRE,CZH)

2021a. võistlustel short programmi teema – valss

Kava muusika: Muusika filmist "Meister ja Margarita”, Meistri ja Margarita teemast rääkisime kava koostamise eel, analüüsisime enda jaoks millised Margaritad oleme meie. Väga huvitav ja mitmetahuline kava nii publikule kui tegijatele.

Kava autor: Valeria Tšernomorova

Treeneri kommentaar:

Meie esimesed rahvusvahelised võistlused koos AGG MM oli meeldejääv kogemus kogu eluks. Nägime suuremat pilt võimlemisest  mida maailmas tehakse. Esinemis ärevus oli suur, esimene reaktsioon nii suurt saali nähes oli jooksu pista. ????

See oli samaaegselt nii eneseületus kui inspiratsioon veel rohkem pingutada.

Rühma liikmed: Ligrete Mertens, Isabella Laaniste, Maribel Siilo, Reena Mikser, Loore-Liis Mesipuu, Laura-Liis Pärnpuu, Emma-Elizabeth Eek, Lisanna Gontmacher