Peatreeneri hooaja kokkuvõte

Peatreeneri hooaja kokkuvõte
01.06.2016

Armas Pirueti pere,

 

Meie klubile on möödunud hooaeg olnud töökas ja edukas. Kindlasti märkasite laste arengut meie Kevadkontsertidel, mille teemaks sel korral oli „AASTAAJAD“. Palju ilusaid ja hästi ettevalmistatud kavasid nägime Salme Kultuurikeskuse laval. Pole palju klubisid, kes suudaksid kaks väljamüüdud kontserti ilma lavaproovideta nii sujuvalt ja apsudeta läbi viia. Mulle teeb suurt rõõmu treenerite distsiplineeritus ja laste eest hoolitsemine võistlustel ja esinemistel.

Esile tõstaksin Helle Suitslepa tööd mudilaste ja tantsulise võimlemise rühmadega. Tema juhendamisel töötab sel hooajal klubis üle 150 lapse.

Võistlusspordi rindel on kõige edukam meie iluvõimlemise osakond. Äsja lõppenud Eesti Meistrivõistlustelt tuli meie klubile rohkesti medaleid. Suur tunnustus osakonna juhataja Larissa Gorbunova tööle, aga ka suurepärasele ballettiõpetajale Viktoria Voroninale ja kõigile lapsevanematele, kes toetavad ja abistavad meie iluvõimlejaid võistlustel.

Tubli on ka meie akroosakond: esimene hooaeg võistlusspordis on toonud sportakrobaatika võistlustelt rohkesti auhinnalisi kohti.

Kontoris on sellel hooajal olnud väga palju tööd – laste arv üle 900 toob erinevaid töövaldkondi aina juurde. Sõbralik ja töökas õhkkond kontoris on minu tööd peatreenerina palju kergendanud.

Eliitrühma edukad esinemised Prantsusmaal ja Saksamaal on toonud uusi huvitavaid väljakutsed: juba septembris esineme Rotterdami Rahvusvahelisel Tattool ja oktoobris Hamburgi Politsei Show programmis.

Tänan kõiki lapsevanemaid, treenereid ja kontori rahvast ning soovin kõigile ilusat suve! Jätkame suvelaagrites ja uuel hooajal kauneima spordiala – VÕIMLEMISE treeninguid uue energiaga!

 

Lugupidamisega,

Mall Kalve