Peatreeneri tervitus

Peatreeneri tervitus
20.09.2016

Tervitan kõiki Pirueti võimlejaid ja lapsevanemaid uue hooaja alguseses!

 

Töö rühmades on käivitunud hästi ja rõõmustame treeneritega, et juurde on tulnud ka palju uusi lapsi. Endiselt ootame juurde poisse akrobaatikasse!

 

Hooaeg on tulemas huvitav ja rohkete põnevate võimlemisüritustega.

 

Juba sel laupäeval toimuvad Tallinna MV iluvõimlemise rühmkavades TTÜ Spordihoones algusega kell 12:30.

 

15. oktoobril sõidab palju Pirueti võistlusrühmi Tartusse EEVL Karikavõistlustele vahendiga rühmkavades.

 

Novembris saame aga Tallinnas näha Eesti suurima võimlemisfestivali Gymnafest Põhja-Eesti eelvooru TTÜ Spordihoones ja Finaalkontsert Rahvusooperis Estonia. Sellele ilusale kontserdile pääsevad parimad rühmad kogu Eestist eelvoorude tulemuste põhjal ja kuna meie klubist on konkursile minemas paljude lasterühmade kõrval ka Eliitrühm, siis loodame edasipääsu finaali. Galaga tähistatakse ühtlasi Eesti võimlemise 140. aastapäeva, seal esinevad ka meie tippiluvõimlejad ja see kujuneb ilusaks ülevaateks kogu Eesti võimlemisest.

 

Kui planeerite perepuhkusi detsembris, siis kõige tähelepanuväärsem uudis on see, et Pirueti Jõulukontsert toimub sel talvel NORDEA Kontserdimajas. Peale mitmeid aastaid kahe kontserdi korraldamist ja lastevanemate pahameelt piletite lõppemise üle, võtsime ette selle riski ja üritame korraldada väga mitmekesise programmiga põnevat üritust.

 

Kõikide sündmuste kalendri leiate SIIT.

 

VK Piruett peatreener

Mall Kalve