PIRUETT EUROPEAN GYM FOR LIFE CHALLENGE´l ja Eurogym´il 2022

PIRUETT  EUROPEAN GYM FOR LIFE CHALLENGE´l  ja Eurogym´il  2022
18.07.2022

Võimlemisklubi Piruett rühmad Sädelus (noorteklass) treener Hannali Pihlamägi), Rubiin (juuniori klass) treener Nele Loo ja tiimi juht Heili Parras osalesid rahvusvahelisel festivalil Eurogym ja Gym for life Challenge  võistlusel Šveitsis Neuchatellis 7-15.juuli.

European Gym for life sündmusel osales 30 võistkonda 11 riigist, meiel õnnestus võita kuldmeda kavaga "Messenger"  ("Sõnumitooja"), mille autoriks on  klubi looja Mall Kalve.

Eurogymil osales 21 riiki 126 võistkonnaga, osaleti erinevates töötubades. Meeldejäävamad oli lendavad kangad, mägironimine ja vesiaeroobika. Võiskonnad näitasid üksteisele oma oskusi tänavaesinemistel ja galakontsedil.

Teami kommnetaar:

Külastasime šokolaadi muuseumi ja nautisime võrratuid vaateid Alpi aasadele ja mägedele. Õhtuti toimusid ühised discod, kus saadi omavatel suhelda ja juurde uusi sõpru. Kõigile jäid meelde sõbralikud ja rõõmsameelsed festivalil osalejad, kes toetasid ja innustasid üksteist. Tänud ka treener Birgit Orulaiule kes töötas rühmadega ja valmistas ette festivali kava.

Järgmine Eurogym 2024 toimub Norras Bodos, ootame põnevusega uusi väljakutseid.

 

Suur tänu toetajatele!

Lapsevanemad ja Kultuurkapital.