Eliitrühm Saksamaal

Eliitrühm Saksamaal
12.12.2013

Pirueti Eliitrühm saabus eile 12.jaanuaril Saksamaalt Bad Hersfeldi nimelisest linnast, kus osales Sport and Show kontsertetenduse 40. aastapäeva suurejoonelises showprogrammis. Kohaliku publiku huvi selle ürituse vastu on suur ja kõik neli etendust olid täielikult välja müüdud. Korraldajatel oli õnnestunud kaasata professionaalseid tsirkuseartiste ja etenduste kunstiline ja tehniline tase oli silmapaistev.

Pirueti Eliitrühm esitas kontserdi I osas Gymnafesti võidukava Maa Pisarad ja II osas Girls, Girls, Girls..... Superhead valgusefektid muutsid Girls´ide kava visuaalselt väga nauditavaks ja ka publik ei olnud kitsi aplausidega.  Majutus nelja tärni hotellis, publiku soe vastuvõtt  ja hilisõhtune lõpupidu tegid sellest reisist väikese elamusliku vahepala meie igapäevasesse treeningtöösse.

Saksamaal on sarnaseid spordishowsid rohkesti ja alati külastavad teiste linnade produtsendid üksteise üritusi. Meie Eliitrühma hetke maine ja esinemiste positiivne tagasiside lubab oletada, et seekordne reis Saksamaale ei jää viimaseks.