ILUVÕIMLEJAD LÕPETASID AASTA SUUREPÄRASTE TULEMUSTEGA

ILUVÕIMLEJAD LÕPETASID AASTA SUUREPÄRASTE TULEMUSTEGAViktoria Bogdanova, autor Indrek Kask
30.11.2015

 

Õnnitleme iluvõimlemise osakonda erakordse saavutuse puhul – parim võimleja, parim noor võimleja ja parim treener KÕIK MEIE KLUBIST. 

 

 

 

 

28. novembril kuulutati Tartus A. Le Coq Spordimajas välja ja autasustati Eesti Võimlemisliidu 2015. a parimaid võimlejaid ning treenereid. Lisaks tunnustati silmapaistvamaid võimlemise edendajaid.

2015. a parima võimleja tiitel omistati iluvõimlejale Viktoria Bogdanova (VK Piruett). Parimaks noor võimlejaks kuulutati iluvõimleja Lana Frolova (VK Piruett). Parima võistkonna tiitli pälvis VK Janika rühm Sunshine, kes saavutas käesoleva aasta rühmvõimlemise MM-võistlustel 6. koha. Rühma koosseisu kuulusid: Ilona Aigro, Evelin Mutli, Maris Pagel, Kristin Laupa, Saskia Vunk, Anett Mäger, Anett-Reili Hani, Freyja Tralla ja Laura Käis.


Eesti Võimlemisliidu aasta parimateks treeneriteks kuulutati Larissa Gorbunova (VK Piruett) ja Kristiina Noor (VK Janika/VK Rütmika).
Lisaks tänati silmapaistva töö eest Mall Kalve’t (VK Piruett), Nadežda Zahharenkova’t (IVK Fouette), Natalja Maltšenko’t (SK Nord) ja Kai Esna’t (VK Rüht)


Samuti õnnitleme Eliitrühma ja miniklassi valikrühmi Rubiin ja Pärlid Gymnafesti laureaadi tiitli võitmise puhul kavaga Hällilaul Jäämägedele.

Avaldame siirast tänu lastevanematele, kes kogu pika päeva meid abistasid. Eriline tänu ka Vihmametsade kava lastevanematele, kes lastega kaasa sõitsid ja meie klubi kavadele kaasa elasid.

Lapsed olid väga tublid ja rõõmsad vaatamata raskele päevale. Soovime ka tulevikus osalda Eesti suurimal võimlemisfestivalil GymnaFest uute ja huvitavate kavadega.