Piruett alustas koostöö füsioterapeudiga

Piruett alustas koostöö füsioterapeudiga
13.01.2020

Head lapsed ja lapsevanemad,

Meil on rõõm teatada et meie enda Piruetis üleskasvanud võimleja alustab tööd füseoterapeudina. Kui vajate füseoteraapilist abi, siis võib julgelt tema poole pöörduda.

 

Veidi taustinfot Triinu kohta:

Olen Triin Kont ja lõpetasin 2019.aasta juunis Tartu Tervishoiu kõrgkooli füsioteraapia eriala. Täna töötan Ida-Tallinna Keskhaigla ambulatoorses taastusravi osakonnas füsioterapeudina.

Olen end täiendanud erinevatel koolitustel, mis on seotud spordi- ja ortopeedilise füsioteraapiaga ning täiendan end tänaseni nendes valdkondades. Olen käinud praktikatel Ida-Tallinna Keskhaiglas, Tartu Ülikooli Kliinikumis, Fysiopargis kui ka Erasmus+ programmi raames Hispaanias. Sport on olnud väga tähtsal kohal mu elus ning pean liikumist ja kehalist aktiivsust väga oluliseks.

Tegelesin 16.aastat Piruetis võistlustasemel rühmvõimlemisega ja olin osa Eliit rühmast. Sellest tuli ka soov õppida füsioteraapiat, sest tahes-tahtmata kaasnesid spordiga ka erinevad vigastused ja tekkis huvi, kuidas saaks neid vigastusi ennetada ja nendest ka kiiremini taastuda. Minu põhiliseks füsioteraapia alaseks huviks on sportlaste ja kehaliselt aktiivsete inimestega tegelemine ja traumade järgne füsioteraapia. Rõhku panen inimese individuaalsusele ja traumade ning ülekoormusvigastuse ennetamisele. Oma töös kasutan peamiselt kehalisi harjutusi. Lisaks teen massaaže ja olen läbinud kinesio- ja sporditeipimise koolituse.

 

Triin Kont

e-mail: triinkont@hotmail.com

tel:       +37256620556