Super tulemused Eesti MV juunior- ja meistriklassis

Super tulemused Eesti MV juunior- ja meistriklassis
15.04.2017

Möödunud nädalavahetusel selgusid 2017.a iluvõimlemise meistri- ja juuniorklassi Eesti meistrid! Õnnitleme meie absoluutseid meistreid Olga Bogdanovat meistriklassis ja Carmen Marii Aesmat juuniorklassis! 

Eesti absoluutseks meistriks meistriklassis tuli Olga Bogdanova! Laurabell Kabrits jäi heitluses teiseks tulnud Carmel Kallemaaga napi 0,05 punktiga kolmandale kohale. Õnnitlused suurepärase päeva eest! Mitmevõistluse neljandal kohal on seekord Viktoria Bogdanova.

Suurepärase debüüdi juuniorklassis tegi Natali Vei, kes saavutas mitmevõistluses neljanda koha. Samuti esimest aastat juuniorklassis võistlevad Maria Aleksandra Ploduhhina ja Dilana Kanger tubliks tulemuseks olid 16. ja 17. koht. Aastase võistluspausi järel naasnud Liz Margaret Kõõra lõpetas 24nda ja Mia Elise Ehasoo 30ndana.

 

Meistriklassi

Üksikalade finaalides valitses Olga ka lindikavas ning samamoodi nagu aasta tagasi jagus lindikava pjedestaalikohti vaid Pirueti võimlejatele - II kohal Laurabell Kabrits ja III Viktoria Bogdanova.

Kurikakava Eesti meistriks sai Carmel Kallemaa (VK Janika), kellele järgnesid Vassilina Kuksova (Narva PSK/Fouette) ja Olga Bogdanova.

Rõnga- ja pallikavas tuli Eesti meistriks 2017 Olga Bogdanova ning mõlema vahendiga hõbemedalile Laurabell Kabrits.

 

Juuniorklassis

üksikaladel astus pallikava Eesti meistrina pjedestaali kõrgeimale astmele meie Natali Vei, kes võistleb juuniorklassis alels esimest aastat. Natali jagas pjedestaali Emili Visnapuu (VK Janika) ja Melany Keleriga (VK Elegance).

Juunioride rõngakavas pääsesid finaalvõistlusele 8 parima seas neli Pirueti juuniori - Carmen Marii Aesma päeva parima tulemusega, Natali Vei, Mia Elise Ehasoo ja Maria Aleksandra Ploduhhina. Eelvõistluse suurepäraseid sooritusi meie võimlejatel kahjuks finaalis korrata ei õnnestunud, Piruett õnnitleb võitjat Melany Kelerit ja Emma Tomsonit (VK Janika) ja Evelin Naptalit (VK Janika Tallinn)!

Juuniorite lindikava kulla võitis ülekaalukalt Carmen Marii Aesma, Natali Vei oli finaali 6s.

Kurikakava finaalis sai Carmen Marii pronksmedali.

 

Palju õnne kõigile võimlejatele, nende peredele ja toetajatele! Suured tänud ja tunnustus treener Larissa Gorbunovale ja balletiõpetaja Viktoria Voroninale!

Võistluste tulemused on leitavav SIIT

Galerii on leitav SIIT

Videouudis koos Olga ja Carmeni intervjuuga on leitav SIIT

Uudis Postimehes on leitav SIIT

 

Juba 29-30. aprillil toimuvad Eesti MV iluvõimlemises laste- ja noorteklassis ning 30.04 Eesti MV rühmvõimlemises.