Acro Spring Cup 2018 tulemused

Acro Spring Cup 2018 tulemusedPildid: Fotopesa Stuudio
28.03.2018

24. märtsil korraldas Piruett oma esimese akrobaatika võistluse ACRO SPRING CUP 2018!

Meil on hea meel, et meie võistlustel osales üle 120 noorsportlase, kes said võistelda paaris- ja kolmikkavadega mitmes erinevas vanuseklassis.

Suurt rõõmu pakub ka see, et Piruett võitis mitu pjedestaalikohta. Meie tulemused alljärgnevalt:

- Mini B paarid arvestuses saavutasid Loona Mariatu Lõhmus ja Ivelette Vanessa Dela China I koha. Miina Veges ja Danika Bõkova saavutasid III koha. Tublile IV kohale jäid õed Paula Veges ja Marta Veges.

- Laste B paaride arvestuses saavutasid kõrgeima ehk III koha Eva Teesalu ja Jasmine Nau. Samas vanuseklassis jäid VIII kohale Eva Värton ja Erica Ramona Sosi. IX koha saavutasid tublid Mattias Kunder ja Henri Veski. X kohale jäid Marianna Kass ja Anna-Liisa Ajaots.

-  Laste B kolmikutes saavutasid esikoha Alyssa Gabriel, Levija Pikulik ja Paula Viilukas. Margaret Mesipuu, Andra Resev ja Ann Loreen Aksalu tulid tublile III kohale. Mirjam Gutmann, Katarina Aas ja Liisi Vesper jäid seekord IX kohale.

-  Laste A kolmikutes saavutasid taas esikoha Pirueti akrovõimlejad Laura Helena Koppel, Angelina Proosvelt ja Nora Nahkor!

- Noorte kolmikutes võitsid taaskord Pirueti tüdrukud Liana Magomedova, Asja Musesova ja Mira Margitta Trink esimese koha!

 

Suur tänu meie akrobaatika osakonnajuhile, Kaia Küllikule suurepäraste võistluste korraldamise eest!

Samuti täname meie tublisid treenereid Larissa Gontsarenko't, Kristel Roose't ja Helena Ajaots'a ning kõiki abistavaid lapsevanemaid võistluste korraldamise ja läbi viimise eest!

 

Võistluste koondtulemused SIIN!

Pildid võistlustest SIIN!

Kohtumiseni järgmistel võistlustel!