Balletitunnid täiskasvanutele algavad 10. septembrist

Balletitunnid täiskasvanutele algavad 10. septembrist
14.08.2019

Sel hooajal alustab Võimlemisklubi Piruett balletitundidega täiskasvanutele. Oodatud on kõik täiskasvanud, kes soovivad algust teha balletiga. Tunnid on mõeldud alustajatele, kes ei pea omama eelnevat kogemust. Lisaks ei ole kriteeriumiks kehakaal ega painduvus.

 

Klassikaline ballett hõlmab endas graatsilisust, jõudu, musikaalsust, plastilisust ning tugevat kehalist kontrolli ja kordinatsiooni. Balleti aluseks on hea rüht ning keha hoiak. See ei ole tarvilik ainult ballettis, vaid ka igapäeva elus ning seetõttu on balletitunnid sobilikud kõigile, olenemata vanusest ning hetkelisest füüsilisest vormist. Hea rüht ning kordinatsioon hoiab harrastajast eemal erinevaid liigese probleeme, kuna balleti poolt arendatud keha on valmis erisugusteks füüsilisteks pingutusteks.

Balletitunnis õpitakse oma keha kuulama ning seda mõistma. Järk-järgult liigutakse lähemale kassikalise balleti alustele, õpetades läbi muusika õiget kehahoiakut ning plastilisust.

Oodatud on kõik, kes soovivad ennast tehniliselt arendada, kuid kel varasem kogemus puudub või on vähene.

Saalis on treeningut toetav statsionaarne vaipkate, seintel stanged ning suured peeglid. Parkida saab TASUTA treeninguajal kino Kosmose parkimisalal.

 

Treeningud toimuvad:

teisipäeval ja neljapäeval kell 19.15-20.30 Piruetis (Pärnu mnt. 45, III korrus kino Kosmoses). Sissepääs kino Kosmose peauksest läbi fuajee.

Kuutasu 45 € arve alusel.

Esimene proovitrenn on TASUTA, kuid eelregistreerimine vajalik!

Registreerumine treeningutele SIIN!

 

Balletitunde juhendab treener Maret Viirma.

e-mai: maretviirma@gmail.com