Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades

Eesti MV iluvõimlemise rühmkavadeslasteklassi rühm autasustamistseremoonial
07.11.2016

Laupäeval toimusid Narva Spordikeskuses Eesti Meistrivõistlused iluvõimlemise rühmkavades, kus osales kaks Pirueti rühma. 

Lasteklassi rühm saavutas 11 rühma arvestuses II koha. Rühma kuuluvad Maria Muravjova, Annabel Vei, Emilia Zolotarjov, Vasilissa Rubleva, Mari Rumm ja Kaisa Marta Krause. Tüdrukud võistlevad koos esimest hooaega ning tegid igati tubli võistlusseeria. Pjedestaalile tuldi igal osaletud võistlusel - Tallinna MV I koht, Eesti KV III koht, Diiva Cup II koht ning EMV II koht. Täname treenereid Larissa Gorbunovat, Jekaterina Konnovat ning Viktoria Voroninat ning soovime võimlejatele edu algavaks individuaalhooajaks.

Juuniorklassi rühm koosseisus Carmen Marii Aesma, Natali Vei, Liz Margaret Kõõra, Evelin Naptal (VK Janika Tallinn), Mia Elise Ehasoo ja Maria Aleksandra Ploduhhina saavutas 7 rühma konkurentsis kolmanda koha. Ka juuniorid on igal osaletud võistlusel medalikohale tulnud - Tallinna MV I koht, Eesti KV III koht, Dalia Kutkaite Cup III koht ning EMV III koht. Rühma jaoks ei tähendanud aga meistrivõistlused veel hooaja lõppu. Jätkatakse treenimist ning juba veebruaris loodetakse sooritada ilusad katsed rahvusvahelisel suurturniiril Miss Valentine 2017 Tartus.

Järgmine võimalus meie iluvõimlejaid võistlemas näha on 17. - 18. detsembril Lilleküla Gümnaasiumis, kus toimub Pirueti korraldatav rahvusvaheline turniir Winter Princess. Medalid toonud rühmkavasid on võimalik näha nii Winter Princess'i galakontserdil 17. detsembril kui ka Pirueti jõulukontserdil 20. detsembril Nordea Kontserdimajas.

TULEMUSED LASTEKLASS

TULEMUSED JUUNIORKLASS