GYMNAFEST 2016 ÜLDVÕITJA ON PIRUETT ELIIT JA SHOWGRUPP VIKERKAAR!!!

GYMNAFEST 2016 ÜLDVÕITJA ON PIRUETT ELIIT JA SHOWGRUPP VIKERKAAR!!!Foto: Indrek Kask
22.11.2016

Eile toimus Eesti Võimlemisliidu üks aasta suursündmustest - Gymnafest finaalkontsert. Üritusele andis erilise pidulikkuse Eesti võimlemise 140.aastapäeva tähistamine ja toimumiskoht - Rahvusooper Estonia.

 

 

 

 

Täissaalile esitati väga mitmekesise programmiga võimlemisetendus, mis andis rõõmustava pildi kogu Eesti võimlemise hetkeseisust. Meil on hea tasemega akrobaatilist võimlemist, supertehnikaga ilu- ja rühmvõimlemist, põnevate kompositsioonidega tantsulist võimlemist ja ka efektse vahenditööga võimlemist ning tantsu ühendavaid kompositsioone.

Meie klubile oli Gymnafest finaal sel aastal eriti edukas: 7-12.a. vanuseklassis tulid I laureaadiks rühmad Arabella ja Okasroosike kavaga "Kuupaiste".
Tänan südamest supertöö teinud treenereid Ireen Tarmi ja Valeria Tšernomorovat, kes suudavad võistlusspordi kõrval näha ka esinemiskavade vajalikkust.

Koondrühmade võidu ja üldvõidu pälvis aga meie klubi Eliitrühm koos showgrupiga Vikerkaar, kavaga "Sõnumitooja" (autor M.Kalve).
Tänan kõiki rühma liikmeid ja nende vanemaid, kuna hooaeg on olnud üliraske Kalevi Spordihalli remondi tõttu.  
Eriline tänu läheb Piret Mikkule (Vikerkaar), kellega koostöö seob meid juba 20 aastat ja lisaks suurepärastele kostüümikavanditele oleme nüüd jõudnud ka Gymnafesti võitnud ühiskavani. Suured tänud ka Maris Kikasele treenerina ja Reine Kotkasele kostüümide ja vahendite õmblemise hiigelsuure töö eest. 

EEVL-i abistamine ürituse korraldamisel oli sel aastal antud Piruetile. Kõige suuremad tänusõnad kõigile Pirueti treeneritele, kes aitasid seda keerulist sündmust läbi viia, eriti aga Kadi-Liisile ja Kristile meie kontorist, kes tulid  hästi toime lugematu hulga korralduslike pisiülesannetega. 

Lõpetuseks tahan väga loota, et Piruett suudab kasvatada Eliidile järelkasvu ja et treenerid mõistaksid, kui oluline on lastele võistlusspordi kõeval uute elamuste pakkumine läbi esinemiskavade

 

Tänu ja lugupidamisega 
Pirueti peatreener

Mall Kalve


Pirueti Eliitrühm ja showgrupp Vikerkaar, kavaga "Sõnumitooja"

Pirueti valikrühmad Arabella ja Okasroosike kavaga "Kuupaiste"

Pirueti rõõmuhetk pärast Gymnafesti üldvõitjaks tulemist!