Madsa I vahetuse laagri kokkuvõte

Madsa I vahetuse laagri kokkuvõte
27.06.2017

17.-22.06 osalesid Pirueti tantsulise võimlemise rühmad ning valikrühmad Rubiin ja Okasroosike Madsal treeninglaagris. Kokku osales 106 tüdrukut ning treenerid Helle, Nadja, Nele, Kadi-Liis, Hannali, Diana, Kristlin ja Birgit.

Hommikud algasid lastele varakult, kuna äratus oli kell 08.00 ning kell 08.15 oli juba ühine hommikuvõimlemine ja -jooks. Päevas toimus harilikult kaks trenni ning lisaks veel sportlikud ühised võistlusmängud. Trennides harjutati lisaks tava trennile veel ka palju vahenditehnikat lintide, pallide, rõngaste ja kurikatega. Lisaks matkati laagri ajal jala Käärikule, käidi Pühajärve SPAs ning meisterdati käsitsi endale ehteid ja kaunistusi. 

Õhtuti toimusid ühisüritused - Kreeka õhtu, Tagurpidi Olümpiamängud, Hawaii õhtu, Pidžaama õhtu ning Karneval. Õhtustel üritustel oli tüdrukutel  võimalus lahendada erinevaid ülesandeid, osaleda grupi ülesannetel ning tantsida.

Lisaks oli laagris osalenud lastel võimalus osaleda Arula küla Kõlakoja avamisel.

Fotojäädvustusi laagrist on võimalik näha SIIN!

Laagris olid kõik tüdrukud väga tublid ning oma tublidust saavad näidata juba vähem kui kuu aja pärast Madsa II vahetuse tüdrukud.

 

Kaunist suve jätku,

Teie Piruett