Madsa II vahetuse, Kohila ja Kääriku laagrite kokkuvõte

Madsa II vahetuse, Kohila ja Kääriku laagrite kokkuvõte
13.09.2017

24.-31.07 osalesid Pirueti valikrühmad Mesilased, Koolibri, Meretähed, Tuhkatriinud, Arabella, Pärlid ja Esperanza Madsal treeninglaagris. Kokku osales 68 tüdrukut ning treenerid Nadja, Ireen, Ženja, Diana ja Pille-Riin.

Hommikud olid tüdrukutele juba harjumuspärase ühise hommikuvõimlemise ja -jooksuga. Päevas toimus harilikult kaks trenni ning lisaks veel sportlikud ühised võistlusmängud. Madsa laager on valikrühmadele suurepärane üldkehalise ettevalmistusega laagriks, kuna see on esimene asi peale suvepuhkust. Antud laagri eesmärgiks oli anda tüdrukutele füüsilist koormust ning teha trenni õues, kuna terve võistlushooaja treenitakse nagunii saalis. Õnneks ka ilmataat oli sõbralik ning lubas ka järves ujuda.

Õhtuti toimusid ühisüritused, kus saadi üheskoos päev lõbusalt lõpetada. Fotojäädvustusi laagrist on võimalik näha SIIN! 

12.-19.08 osalesid Pirueti valikrühmad Stellaris, Jänkud, Okasroosike ning akrorühmad Tallinnast ja Jüris treeninglaagris Tallinna lähedal Kohilas. Kokku osales 75 tüdrukut ning treenerid Anu, Ženja, Kaia, Larissa, Kadi-Liis, Nadja ja Birgit.

Antud laager oli väga paljudele pisikestele tüdrukutele esimeseks laagriks kui ka esimeseks eemalolekuks kodust. Võime öelda, et neiud olid väga iseseisvad ja tublid, kuna saadi ilusti võidu koduigatsusest. Laagris käisid meil külas VK Pärl treener ja võimlejad, kes ühinesid meie trennidega ja õhtuste üritustega. Seekordsed üritused olid - Olümpia õhtu, Hawaii pidu, Nõidade õhtu, Kreeka õhtu.

Kohila laagri suureks õnnestumiseks võib pidada seda, et seal valmis mitmeid uusi võistluskavu ning akro tüdrukud said püramiide ja teisigi uusi trikke õppida.

Fotojäädvustusi laagrist on võimalik näha SIIN!

15.-24.08 osalesid valikrühmad Arabella, Pärlid ja Esperanza oma teises suvetreeninglaagris Käärikul. Laagris osalesid ka Eliitrühma tüdrukud. Kokku osales 51 tüdrukut ja neidu ning treenerid Nadja, Ireen ja Pille-Riin.

Kääriku Spordikeskus võimaldab suurepärastes tingimustes nii ÜKE trenni teha kui ka saali trenni, harjutamaks elemente, õppimaks uut kava või tegemaks balletti. Laagris osales treener Inna Venemaalt, kes viis samuti treeninguid läbi, mis andis võimaluse ka meie treeneritel õppida ja uusi harjutusi saada.

Videojäädvustust laagrist on võimalik näha SIIN!

 

Suvel üheskoos treenides on vahva!