Madsa laager 14.-19.06.2021 meenutused

Madsa laager 14.-19.06.2021 meenutused
21.06.2021

Madsa on meie klubi üks lemmikutest laagripaikadest! 

Sellesse kohta on alati hea  jõuda ning igapäevaselt nautida kaunist loodust, hubast olemist tubades ja maitsvaid toite.

Sel korral oli meil laagris väga põnev, sest territooriumil laagerdasid lisaks meie klubile veel Põltsamaa Muusikakooli õpilased ning ka Haabneeme koolis tegutsev võrkpalliklubi. Tegime mõlematega vahvat koostööd. 

Muusikakooli lapsed käisid meil esinemas, kui pidasime nn. Presidendi vastuvõtu õhtut. Mängiti pidulikku muusikat meie peol ning pärast kutsuti instrumentaalmuusika kontserti kuulama. Kontserdi lõppedes  tantsisime kõik koos Kaera-Jaani. :)

Võrkpalliklubi treener aga juhendas meie tüdrukuid  ühel päeval ning näitas, mida teevad poisid võrkpalli trennis. Ja ega siis meiegi kadedad polnud-  õpetasime kuidas kasutada võimlemisvahendeid. Treenerid Getter ja Maria  korraldasid vahvad treeningud nii, et poistel  olid mitu päeva lihased valusad! 

Iga päev sisaldas meil oma päevaplaani, aga kindel oli see, et  hommikuti oli varajane äratus, hommikuvõimlemine ning hommikusöök.

Sealt edasi erinevad päevaplaanid-  trenn, matk, ujumine, käsitöö vms. 

Õhtuti aga kindlapeale "õhtune üritus", mis seekord viis meid presidendi vastuvõtule, lihavõttepäeva, unedemaale pidzaamaõhtul ning viimasel  õhtul  suure lõkke ääres Rio De Janiero karnevalile.

Käsitööna valmisid tuduoomad, pilveketid, värvilised kivimunad ja muud toredad esemed, mis koju kaasa mälestuseks sai võtta.

Laager oli vahva!

Kohtumiseni 2022.aastal!