Pirueti suurepärased tulemused Tallinna Meistrivõistlustel

Pirueti suurepärased tulemused Tallinna MeistrivõistlustelPilt: Indrek Kask
23.09.2017

Täna toimunud Tallinna lahtised MV iluvõimlemise rühmkavades Kalevi Spordihallis oli heaks avastardiks uuele alanud hooajale. Iluvõimlemise rühmad võistlesid neljas vanuseklassis - mini-, laste-, noorte- ja juunioriklassis.

Pirueti tüdrukud tulid laste- ja noorteklassis Tallinna meistriteks!

Lasteklassi esimene rühm, koosseisus Maria Muravjova, Annabel Vei, Mari Rumm, Emilia Zolotarjov ja Vasilissa Rubleva, saavutasid kahe kurikakatse lõpptulemusega 24.200 ning kindlustades sellega endale I koha ja Tallinna MV tiitel. Korrates sellega oma eelmise aasta tulemust.

Noorteklassi rühm, koosseisus Dilana Kanger, Natali Vei, Maria Aleksandra Ploduhhina, Erika Dokutsajeva, Anastasia Degterjova ja Tuuli Tarkmeel, saavutasid oma tehniliselt raske lindikavaga lõpptulemuse 25,600. Sellega kindlustasid tüdrukud omale I koha ning järjekordse Tallinna MV tiitli.

Pirueti lasteklassi teine rühm saavutas pallikavaga kaheksanda koha. Rühma kooseisu kuuluvad Simona Osul, Milena Krasnova, Sireli Maris Remmak, Sofia Mina, Marina Taganova ja Elizaveta.

Treener Erika Terrase miniklassi rühm saavutas võistlustel samuti kaheksanda koha. Rühma koosseisu moodustasid Milana Toome, Katriina Ropavka, Helena Teder, Reelika Andla, Ksenija Jarjomenko ja Ekaterina Korzhinskaja. Antud võistlus oli tüdrukutele esimene võistlus rühmakavaga.

Treenerite Irina Stasenko ja Galina Bogdanova rühma tüdrukud Johanna-Simonne Pertens, Milana Mirijeva, Alina Aleksejeva, Anna-Karolina Obolonina, Helene-Viktoria Lorents ja Milana Jefimova said võistlustel üheksanda koha.

Palju õnne meie tublidele võimlejatele ja toetavatele lastevanematele! Ja loomulikult õnnitlused ja kiitused meie tublidele treeneritele!

 

Eesti meistrid selgitatakse 4. novembril Tallinnas.

 

VÕISTLUSTE TULEMUSED