SPARK CUP 2018 Budapestis

SPARK CUP 2018 BudapestisPildil Arabellad ja Pärlid
15.06.2018

Rühmvõimlejad osalesid 6.-10. juuni hooaja viimasel võistlusel Budapestis, SPARK CUP'l. Osalesid meie kolm rühma: Esperanza, Pärlid ja Arabella. Võimlejatega olid kaasas treenerid Nadežda Logvinenko, Ireen Tarm ja Pille-Riin Paas.

Tüdrukud olid veel hooaja lõpus nii heas võistlusvormis, et tagasid endale eelvõistluste tulemusel koha finaalvõistlusel. Kahe võistluskatse tulemusel lõpetasid Esperanza ja Pärlid tublil 4. kohal. Medalid tõid koju Arabelladkes saavutasid III koha. Kohta jäädi jagama Ukraina võistkonnaga, sest kaks rühma saavutasid täpselt samasuguse punkti tulemuse.

Peale oma võistlusi, oli tüdrukutel võimalus näha maailma tasemel rühmvõimlemist, sest laupäeval ja pühapäeval toimus samal võistlusplatsil rühmvõimlemise MM. Riikide arvestuses saavutasid Eesti võimlejad Venemaa ja Soome järel kolmanda koha!

Võistlusreis Budapestis oli tore, sest lisaks võistlustele oli aega ka veidi linnaga tutvust teha. Seega, tüdrukud said koju tulla meeletult positiivsete emotsioonide ning kogemustega!

 

Aitäh teile tüdrukud imelise ja väga heade tulemustega lõppenud hooaja eest! Samuti täname toetavaid lapsevanemaid, kes leiavad võimaluse lastele kaasa elada nii Eestis kui ka mujal!

Ja meie treenerid - te olete lihtsalt I M E L I S E D!

 

Galerii võistlusreisist SIIN!

Oleme tagasi kodus ja kogemuse võrra rikkamad!