Suvelõpu linnalaager 2017 kokkuvõte

Suvelõpu linnalaager 2017 kokkuvõte
13.09.2017

Sel aastal korraldas Piruett esimest korda LINNALAAGRIT, kuhu olid oodatud kõik tüdrukud! Laager toimus augusti lõpus, mis oli vahva suve lõpetus lastele.

Laagris osales 42 last ning tore oli see, et meie laagris osales väga palju lapsi ka väljapoolt Piruetti. Näiteks osales laagris lapsi, kes muidu on käinud sellistes huviringides nagu rulluisutamine, robootika, kunstiring, rahvatants, tantsu trenn, tennis jne. Selle üle on meil väga hea meel, et laagris osales väga palju lapsi, kes varasemalt ei olnud võimlemisega kokku puutunud, kuid nüüd said aimduse võimlemisest. Lisaks said lapsed juurde palju uusi sõpru!

Kuid, laagris ei tehtud ainult võimlemistrenne, vaid käidi õppekäikudel, meisterdati, tehti tantsukavasid, tutvuti erinevate võimlemisvahenditega, toimusid võistkondlikud võistlused ning veedeti koos lõbusalt aega kogu laagri aja vältel.

Laagripäevade jooksul käidi õppekäigul Nordea Kontserdimajas ning lastel avanes erakordne võimalus näha kõiki ruume ja koridore, kus ka kõik Nordeas esinevad staarid etteasteks valmistuvad. Külastati ka Eesti Panga Muuseumit, kus hariva loengu käigus räägiti rahast ning õpetati lastele, kuidas on mõistlik rahaga käituda. Laagri viimaseks õppekäiguks oli Kosmose iMax kinoskäik, kus vaadati "Emoji" filmi, mis näitas põnevat nutimaailma. Külas käidi meil rääkimas metsloomadest ning räägiti esmaabi andmise põhitõdedest.

Usume ja loodame, et laager meeldis lastele ning see oli neile üks meeldejäävamaid meenutusi suvest!

Toredat pildigaleriid laagrist näeb SIIT!

 

Järgmine linnalaager toimub juba 3.-5. jaanuar 2018!