Võimlemisklubi Piruett 2019/20 õppeaasta kinnitatud tunniplaan ja info.

Võimlemisklubi Piruett pakub võimlemise ja aktobaatika treeninguid mitmetes filiaalides:

Kesklinnas, Lasnamäel, Haaberstis, Pääskülas, Püünsis, Jüris, Sakus ja erinevates lasteaedades

 

Uusi õpilasi võtame vastu terve hooaja jooksul ning oodatud on igas vanuses võimlemis- ja aktobaatika huvilised, olenemata varasemat kogemusest!

Soovitame tunniplaanist sobiv treeningrühm välja valida, sõber kaasa haarata ning tulla TASUTA proovitrenni!

 

Ära unusta jälgimast meid ka FACEBOOKIS ja INSTAGRAMIS!

 

Näeme trennis!

 

Loitsu lasteaed 4-7

Loitsu lasteaed 4-7

Treener: Diana (tel: 52 64 710)

TUNNIPLAAN:

E 15.15-16.15

N 15.15-16.15

Treeningud toimuvad Loitsu lasteaias - Lasnamäe, Loitsu 8

Tavahind: Kuutasu: 35.00 €
Registreeru
Madsa I vahetus - 15.06-20.06

Madsa I vahetus - 15.06-20.06

Madsa I vahetusse on oodatud Helle tantsulised, Kerli tantsulised, Nele tantsuline, Saku filiaal, Pääsküla filiaal, Püünsi filiaal, Haabersti filiaal, Tatjana Jüri tantsuline, lasteaia vanema rühma lapsed ning teised huvilised väljaspoolt Piruetti.

Tähtaeg registreerumiseks ja laagritasu arve tasumiseks on 31.05!

Tavahind: Kuutasu: 180.00 €
Registreeru
Linnamäe lasteaed 4-6

Linnamäe lasteaed 4-6

Treener: Diana (tel: 52 64 710)

TUNNIPLAAN:

K 15.30-16.30

R 15.30-16.30

Treeningud toimuvad Linnamäe lasteaias - Lasnamäe, Linnamäe 4

Tavahind: Kuutasu: 35.00 €
Registreeru
Vindi lasteaed 4-6

Vindi lasteaed 4-6

Treener: Jevgenia (tel: 53 928 145)

TUNNIPLAAN:

K 15.00-15.45

R 15.00-15.45

Treeningud toimuvad Vindi lasteaias - Kristiine, Vindi 3

Tavahind: Kuutasu: 35.00 €
Registreeru
Madsa II vahetus - 27.07-02.08

Madsa II vahetus - 27.07-02.08

Madsa II vahetusse on oodatud lapsed valikrühmadest Esperanza, Carmella, Solare, Pärlid, Piruett Junior Team ja Stellaris A.

Tavahind: Kuutasu: 190.00 €
Registreeru
Muraste I vahetus - 08.-14.08

Muraste I vahetus - 08.-14.08

Muraste I vahetusse on oodatud lapsed valikrühmadest Stellaris B, Mesilased, Rubiin, Sädelus, Showtants, Celladoria, Birgiti valikrühm

Tavahind: Kuutasu: 200.00 €
Registreeru
Muraste II vahetus - 15.-21.08

Muraste II vahetus - 15.-21.08

Muraste II vahetusse on oodatud lapsed rühmadest Kaia võistlusrühmad, Show Akro, Jüri akro, Florentes, Ortus, Maikelluke, Koolibri, Iiris, Lepatriinud.

Tavahind: Kuutasu: 200.00 €
Registreeru
Daamide võimlemine (seeniorid)

Daamide võimlemine (seeniorid)

Treener: Sirje Prii (e-mail: sirje.prii@mail.ee, Tel: 55 36 336)

Treeningud toimuvad:

esmaspäeval ja neljapäeval kell 12.15-13.00 Tataris (Tatari saal (Tatari tn 58 sisehoovis). 

Loe lisaks

 

Tavahind: Kuutasu: 28.00 €
Registreeru
Daamide tervisvõimlemine 70 +

Daamide tervisvõimlemine 70 +

Treener: Sirje Prii (e-mail: sirje.prii@mail.ee, Tel: 55 36 336)

Treeningud toimuvad:

esmaspäeval ja neljapäeval kell 13.10-13.55 Tataris (Tatari saal (Tatari tn 58 sisehoovis). 

Loe lisaks

 

Tavahind: Kuutasu: 28.00 €
Registreeru
Kääriku laager - 16.-25.08

Kääriku laager - 16.-25.08

Kääriku laagrisse on oodatud lapsed valikrühmadest Esperanza, Carmella, Solare, Pärlid, Arabella, Stellaris A, Fortuna, Camelia.

Tavahind: Kuutasu: 300.00 €
Registreeru
Jüri akrobaatika 8.-12.a võistlusrühm

Jüri akrobaatika 8.-12.a võistlusrühm

Treener: Georg Andres Veskioja (tel: 64 63 659; e-mail: piruett@piruett.ee)

TUNNIPLAAN:

T kell 18.00-19.30

kell 16.30-18.00

kell 18.00-19.30

kell 16.30-17.30

Treeningud toimuvad Jüri Spordihoones 4 x nädalas 60-90 min.

Tavahind: Kuutasu: 55.00 €
Registreeru